عضویت نظرات درباره پايگاه تماس با ما

نهم : روز نيايش

صفحه اختصاصي حديث و آيات

قال الله تعالي : مرا ياد كنيد تا شما را ياد كنم ؛ مرا سپاس گوييد و ناسپاسى مكنيد .

پرینت احادیث

پيامبر صلي الله عليه و آله :خدايا! دوستى ات را محبوب ترين چيزها نزد من گردان .

پرینت احادیث

امام على عليه السلام :خدايا! از تو امان مى طلبم در آن روزى كه نه مال و ثروت به كار مى آيد و نه فرزندان ، مگر كسى كه با دلى پاك به سوى خدا بيايد .

پرینت احادیث

حضرت فاطمه عليهاالسلام :خدايا! نگريستن به رويت و شوق ديدارت را از تو درخواست مى كنم .

پرینت احادیث

امام حسين عليه السلام :خدايا! من در حال بى نيازى نيازمندم ؛ پس چگونه در حال فقر نيازمند [تو] نباشم ؟

پرینت احادیث

امام سجّاد عليه السلام :اى آن كه بر ناله دردمند رحمت مى آورى ، و اى آن كه به آنچه در دل زارى كننده نهفته است دانايى ، مرا از كسانى قرار ده كه در پناه تو ايمن اند و دشمنان را به آن جانْ پناه دسترسى نيست .

پرینت احادیث

امام صادق عليه السلام :خداوند به داوود عليه السلام وحى فرمود : «به من شاد باش و با ياد من سرخوشى كن و از نعمت مناجات با من برخوردار شو .»

پرینت احادیث

امام هادى عليه السلام :اى آن كه درماندگان او را مى خوانند و اجابتشان مى كند ، بيم ناكان به او پناه مى برند و امانشان مى دهد ، مطيعان او را عبادت مى كنند و سپاسشان مى گويد و شاكران او را سپاس مى گويند و پاداششان مى دهد .

پرینت احادیث

امام مهدى عليه السلام :اى آن كه [كار] زيبا را آشكار مى كند و [كار] زشت را مى پوشاند! اى آن كه بر بدكارى مؤاخذه نمى كند و پرده نمى درد ! اى آن كه منّتش بزرگ و چشم پوشى اش كريمانه و گذشتش نيكو است !

پرینت احادیث 

امام صادق عليه ‏السلام:

الإِخوانُ ثَلاثَةٌ: فَواحِدٌ كَالغِذاءِ الَّذي يُحتاجُ إلَيهِ كُلَّ وَقتٍ فَهُوَ العاقِلُ، وَالثّاني في مَعنَى الدّاءِ وهُوَ الأَحمَقُ، والثّالِثُ في مَعنَى الدَّواءِ فَهُوَ اللَّبيبُ؛
برادران، سه گروه‌‏اند: دسته‌‏اى از آنان ، مانند غذايند كه هميشه بدان، نياز است و آن، خردمند است. دسته دوم، مانند بيمارى و آفت است و آن، نادان است. گروه سوم، مانند داروست و آن، حكيم است.

تحف العقول، ص 323

تعداد كتابها : 111

تعداد احاديث : 45456

تعداد تصاویر : 685

تعداد حدیث روز : 646

تعداد کلید واژه ها : 608

تعداد اعضاء : 3432